Предмет: Физика,
автор: jeejejj
Потужність атомної алектростанції 500 МВт, а ККД 20%. Визначне добову витрату Урану-235, якщо при кожному акті розпаду виділяється в реакторі 200 МеВ енергії?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
0,38 кг
Пояснення
Р=500 МВт=5*10⁸ Вт;
ŋ= 20%=0,2;
E=200 МеВ;
t=1 доб=86400 c;
m₀=3,9 × 10⁻²⁵ кг;
Е₀=3,2 × 10⁻¹¹ Дж;
m ?
ŋ=Екорисне/Еповне; Екор= Р*t; Eпов= N*E₀=mE₀/m₀;
ŋ=P*t*m₀/m*E₀ ; m=ŋ*E₀/(P*t*m₀)=0,2*3,2*10⁻¹¹/(5*10⁸*86400*3,9*10⁻²⁵)=0,38 кг;
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: slkirill341
Предмет: Информатика,
автор: ELIZABET67
Предмет: Информатика,
автор: sofiyavictoria