Предмет: Физика,
автор: leral9458
Під час сріблення прикрас на них виділилося 672 мг срібла. Скільки часу тривав електроліз, якщо він проходив при силі струму 2 А? (Електрохімічний еквівалент срібла 1,12 мг/Кл.) У відповіді записати лише числове значення у секундах.
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
m=672мг
І=2А
k=1,12мг/кл
Знайти:
t-?
m=kIt→t=m/(kl)=672/(1,12*2)=300c
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: tazabekgaziza
Предмет: Русский язык,
автор: medhik777
Предмет: Литература,
автор: musinamir
Предмет: Алгебра,
автор: inna100182
Предмет: Геометрия,
автор: dbnddj