Предмет: Физика, автор: otlichnik228710

За який час на катоді електролітичної ванни виділиться 40 г хрому, якщо електроліз проходить за сили струму 25А?​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
m=40г=40000мг
І=25А
k=0,18мг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=40000/(0,18*25)≈8888,9c

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: arlantalgatuly77