Предмет: Химия,
автор: malinkakalinka6
4. (4 бали) у розчині масою 150 г із масовою часткою кислоти 60 % додатково розчинили
25 г кислоти. Обчисліть масову частку речовини (%) в розчині, який утворився.
- с.
39
Ответы
Автор ответа:
0
m (розчину) = 150 г
w (кислоти) = 60% – початкова масова частка.
w (кислоти) = ?
m (кислоти) = 150 / 100 * 60 = 90 г – початкова маса кислоти.
m (кислоти) = 90 + 25 = 115 г – маса кислоти після збільшення кількості.
m (розчину) = 150 + 25 = 175 7 – маса всього розчину після збільшення кількості.
175 г – 100%
115 г – х %
w (кислоти) = x = 115 * 100 / 115 = 65,71%
Відповідь: 65,71%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kamillka1510
Предмет: Українська мова,
автор: hzkto231189
Предмет: Математика,
автор: ula569300
Предмет: Математика,
автор: PrincesSophie
Предмет: Русский язык,
автор: lyelik90