Предмет: Химия,
автор: vyacheslavtupis604
7. Обчисліть масову частку солі в розчині, сіль масою Зг
Ответы
Автор ответа:
0
m(H2O) = 57 r
m(солі)=3 г
Знайти:
ω(солі)-?
ω = m(солі)/m(poзч)
m(розч)= m(солі)+m(H2O)
ω=m(солі)/(m(солі)+m(H2O)) = 3 г/(57+3) г = 0,05 или 5%
Відповідь: 5%
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: alena139649
Предмет: Музыка,
автор: evgeniasalenik3
Предмет: Математика,
автор: evelinabelokon11
Предмет: Математика,
автор: lipiev07
Предмет: Математика,
автор: serebryakova20192