Предмет: Химия,
автор: NounameinUkraine
Визначте масу води, в якій необхідно розчинити 25 г солі, щоб отримати розчин із масовою часткою 12% СРОЧНО!! ЧЕРЕЗ 15 МИН УДАЛЮЮ!! ДАЮ 50 БАЛЛОВ
NounameinUkraine:
ПОЖАЛУЙСТА, ЭТО СРОЧНО!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
m(р-ра)=m(в-ва)*100%/W(в-ва)=25*100%/12,0=208,33 г
m(р-ля)=m(р-ра)-m(в-ва)=208,33-25=183,33 г
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: fmkw9j4stx
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: natalisukina440
Предмет: Математика,
автор: pupil324
Предмет: Геометрия,
автор: mariaterna