Предмет: Физика,
автор: oamigo465
Скільки часу тривало осадження міді з розчину мідного купоросу, якщо на електроди подана напруга 200 B, опір електроліту 50 Ом, маса міді, яка за цей час виділилась на катоді - 66 г.
Дано:
U= 200B
R= 50 Om
M= 66r
k =0,33 мг/Кл =33•10/•5 г
T-?
1. Знайдіть силу струму за законам Ома
I = U:R=
2. Підставляємо данні в закон фарадея і знаходимо час m = k • l • t
t=………
Класс 8
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
13,9 год
Объяснение:
U= 200 B;
R= 50 Oм;
M= 66 г=0,066 kг;
k =0,33 мг/Кл =0,33*10⁻⁶ kг;
t-? t=m/(k • l);
1. за законам Ома I = U/R=200/50=4 A;
2. Підставляємо данні в закон фарадея і знаходимо час m = k • l • t
t=0,066/(0,33*10⁻⁶*4)=50000 c=13,9 год
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: lisachon21
Предмет: Литература,
автор: shyngysshalkaruly
Предмет: Геометрия,
автор: abdraufuldasboev
Предмет: Химия,
автор: graffischer777