Предмет: Химия,
автор: combater
Який обʼєм вуглекислого газу можна добути внаслідок бродіння 400 кг Глокози, що містить 10% домішок ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
С6Н12О6=2С2Н5ОН+2СО2
n(CO2)=2*n(C6H12O6)=2*(400*0,9)/180=4 моль
V(CO2)=4*22,4=89,6л
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kilmokiler
Предмет: Алгебра,
автор: kostuningleb04
Предмет: Математика,
автор: hiukdhdsk286
Предмет: Физика,
автор: Oxanapf83
Предмет: Литература,
автор: alinaandrejeva2006