Предмет: Физика, автор: k0rds277

Потужність телевізора - 412 Вт. Він працював 7,2 год. Обчисли, скільки кВт•год електроенергії витратив телевізор.

Ответы

Автор ответа: chezeoff
0

Ответ:
E=2,9744кВт•год
-

P=412Вт

t=7,2год

E=P⋅t=412Вт⋅7,2год=2.9664кВт•год

Автор ответа: Karamelkaasa
0
відповідь на фото :)
Приложения:
Похожие вопросы