Предмет: Физика,
автор: korotkovanasta28
Визначити масу відра з водою, якщо на нього діє сила тяжіння 150Н
люди добрі поможіть
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
F = 150 Н
g = 9,8м/с²
m - ?
Розв'язання:
F = m*g => m = F/g
m = 150Н/9,8м/с² ≈ 15,32кг
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: golosnovasvitlana
Предмет: Литература,
автор: betaminkacos
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: verahoroskina
Предмет: Геометрия,
автор: Alinkooy03
Предмет: Русский язык,
автор: nurtai2020kz