Предмет: Физика,
автор: sashasava61
Період напіврозпаду радіоактивної речовини становить 54 роки. Маса її – 4,2 кг. Скільки залишиться цієї речовини через 27 років?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Для розрахунку залишку радіоактивної речовини через 27 років використовується формула для експоненційного зменшення:
N = N₀ * (1/2)^(t/T)
де:
N₀ - початкова маса речовини
N - залишкова маса речовини
t - пройдений час
T - період напіврозпаду
Замінюємо значення:
N₀ = 4.2 кг
t = 27 років
T = 54 роки
N = 4.2 кг * (1/2)^(27/54)
Обчислюємо:
N = 4.2 кг * (1/2)^(0.5)
N = 4.2 кг * 0.7071
N ≈ 2.97 кг
Таким чином, залишиться приблизно 2.97 кг цієї речовини через 27 років
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: marhamatnazarova
Предмет: Другие предметы,
автор: biluhaana3
Предмет: Химия,
автор: FASTDOOP
Предмет: История,
автор: Sofia380966550
Предмет: Музыка,
автор: khhhhhhh