Предмет: Физика,
автор: Alena2373
8. За який час ліфт масою 1,4 т підніметься на висоту 126 м, якщо сила струму в обмотці електродвигуна ліфта 14 А, а напруга на її кінцях 380 В? ККД електродвигуна 80%.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 414с
Объяснение:
Дано:
h=126м
m=1,4т=1400кг
g=10Н/кг
I=14A
U=380В
η=80%=0,8
-----------------
t-?
η=Ап/Аз, где:
Ап-полезная работа;
Аз-затраченная работа
Ап=mgh, где:
m-масса лифта;
g-ускорение свободного падения;
h-высота подъема лифта
Аз=UIt, где:
U-напряжение сети;
I-сила тока;
t-время работы лифта
Отсюда:
t=mgh/(UIη)=1400*10*126/(380*14*0,8)=414с
ArtemNapora:
Привет, можете, пожалуйста, помочь с физикой
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: zabolockijnikita11
Предмет: Алгебра,
автор: alisersagintah
Предмет: География,
автор: nadezdae874
Предмет: Химия,
автор: denesenkod1337
Предмет: Другие предметы,
автор: alex77326