Предмет: Физика, автор: Nadiattt

Визначте масу тіла, піднятого на висоту 5 м, якщо його потенціальна енергія дорівнює 1000 Дж.


БИСТРООО!!!!​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Дано:

h=5м

Еп=1000Дж

Знайти:

m-?

Еп=mgh→m=Еп/(gh)=1000/(10*5)=20кг


Nadiattt: та вже не треба
1Manka1: А репорт за что?
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: mmnvvcxzz