Предмет: Физика,
автор: valeriyavarenjuk
1. Визначити кінетичну енергію тіла масою 6 кг, що рухається з швидкістю
15 м/с.
2. На яку висоту підняв людину масою 50 кг ліфт, якщо відомо, що потенціальна енергія ліфту 7500 Дж?
3. Яку роботу може виконати насос потужністю 5000 Вт за 20 с роботи?
4. Яку роботу виконує людина, піднімаючи на висоту 15 м ящик масою 5 кг?
срочно дам 10 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1)Дано: решение:
m=6кг. Ек=mv²/2
v=15м/с. Eк=6*225/2
Ек-? Ек=675дж
2)Дано: решение:
m=50кг. En=mgh; h=En/mg
En=7500дж. h=7500/50*10
h-? h=15м
3)Дано: решение:
N=5000вт. А=N*t
t=20c. A=5000*20
A=? A=100000
valeriyavarenjuk:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: krukanna212
Предмет: Математика,
автор: veronikakim12346
Предмет: Другие предметы,
автор: 0805anastasiia2013
Предмет: Математика,
автор: Medinadzha
Предмет: Литература,
автор: Kolyanuch007