Предмет: Физика,
автор: alinagggggyu
ТЕРМІНОВО!!!!!
Відстань між центрами двох однорідних куль 3 м. Кулі притягуються одна до одної із силою 3,34⋅10–10Н
3
,
34
⋅
10
–
10
Н
. Маса однієї з куль 100 кг. Якою є маса другої кулі в грамах?
Ответы
Автор ответа:
0
Відстань між центрами двох куль - 3 м.
Сила притягнення між кулями - 3,34⋅10-10 Н.
Маса однієї кулі - 100 кг = 100000 г.
Формула сили тяжіння:
F = G * m1 * m2 / r2
(F - сила притягнення, Н
G - гравітаційна стала, Н * м2/кг2
m1 і m2 - маси куль, кг
r - відстань між масами, м)
Підставляючи числові значення отримуємо:
3,34⋅10-10 = 6,67⋅10-11 * m2 * 100000 / 32
Вирішуючи рівняння, отримуємо:
m2 = 17 г
Відповідь: маса другої кулі дорівнює 17 грамам.
anstsrn:
450
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: yerasylllkka
Предмет: Математика,
автор: turdaliyevsaydullox7
Предмет: Математика,
автор: alexraibman
Предмет: Химия,
автор: kilkavsoky
Предмет: Английский язык,
автор: dashyllka16