Предмет: История, автор: ganzapolina00076

Расскажите о положении из жизни после завоевания кокандским ханством Южного Кыргызстана.кратко

Ответы

Автор ответа: u21yarik10
1

Ответ:

После завоевания кокандским ханством Южного Кыргызстана произошли изменения в политической и административной структуре региона. Кокандское ханство включило его в свои владения и установило свою власть на этой территории. Кыргызстан стал одним из аулов (районов) Кокандского ханства.

Жители Южного Кыргызстана стали подчиняться кокандскому хану и его административной системе. Они платили налоги и поддерживали военные войска ханства. Кокандское ханство также проводило некоторые изменения в организации местного самоуправления и правовой системы.

Это завоевание влияло на повседневную жизнь жителей региона, так как они стали жить под контролем и управлением Кокандского ханства. Однако со временем народ Кыргызстана проявил сопротивление власти ханства и вел борьбу за независимость.

Кратко можно сказать, что завоевание Кокандским ханством Южного Кыргызстана привело к инкорпорации региона в состав ханства, изменениям в политической и административной структуре, а также к сопротивлению и борьбе за независимость со стороны местного населения.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: gpohilyk
ДОПИШІТЬ ТВІР 1-2 РЕЧЕНЯ
Український народ протягом своєї багатовікової історії створив високохудожню літературу, яка посідає гідне місце в світовій культурі. Українська література має велике суспільно-політичне, пізнавальне і виховне значення, бо в ній показано історію народу, його боротьбу проти соціального і національного гніту, боротьбу за волю та щасливе життя. У літературі правдиво відображена соціальна дійсність: різні етапи життя народу, його надії і прагнення.

Художня література — вид мистецтва, що є одним із наймогутніших засобів пізнання людини, інструментом впливу надійність. Саме література розвиває свідомість людини, її почуття, волю, психіку, формує людський характер — отже, створює особистість.

Письменник узагальнює життєві явища, створює типові образи, виявляючи при цьому своє ставлення до подій. Значення письменника, його творчості, а отже літератури, виявляються у тому, наскільки правдиво виражені інтереси і мрії народу. Художня творчість повинна служити людям. З літературних полотен ми дізнаємося про минуле, про сучасне, бачимо мрії людини. В нашій уяві формуються нові поняття, в душах народжуються не знані досі почуття. Саме літературні твори ми сприймаємо насамперед серцем, а вже потім практичним розумом.

І. Франко писав: "Мета красного письменства — викликати в душі читача живі образи тих людей чи речей, котрі нам малює поет, і ними будити ті самі чуття, які проймали душу самого поета в хвилі, коли творив ті образи".

Література ґрунтується на гуманістичних принципах, стверджує вічні загальнолюдські цінності; цим вона і є близькою і вкрай необхідною людям. Письменники у різних за жанрами творах показують різні верстви населення, розкривають талант простої людини, оспівують людей праці, прищеплюють інтерес до власної історії, любов до рідної землі, батьків, до близьких, до ближнього, до братніх народів... Література підтримує людей у тяжкі миті життя, надихає на подвиги заради інших, додає сили у доланні життєвих негараздів, вказує шлях до розв'язання важливих проблем. Цим вона і цінна для кожної нації...