Предмет: История, автор: nastik2644

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
ПРАКТИЧНА РОБОТА "КУЛЬТУРНІ ТА РЕЛІГІЙНІ ЦІННОСТІ КРАЇН СХОДУ"
(Індія, Османська Імперія, Китай, Японія)​

Ответы

Автор ответа: sendaz
2

ПРАКТИЧНА РОБОТА «КУЛЬТУРНІ ТА РЕЛІГІЙНІ ЦІННОСТІ КРАЇН СХОДУ»

Індія - кастова система

Кастова система - унікальне явище, притаманне виключно індійському суспільству. Вона визначає місце людини у суспільстві, її спосіб життя, заняття, коло спілкування. Каста - це зачинена група людей, до якої належать за народженням. Люди однієї касти одружуються між собою, спілкуються, сповідують одну релігію. Кастова система має ієрархічну будову, розподіляючи людей на вищі та нижчі касти.

Османська імперія - ісламська культура

Іслам значно вплинув на культуру Османської імперії. Ісламські звичаї, закони шаріату, архітектура стали невід'ємною часткою повсякденного життя турків. Мечеті були духовними і громадськими центрами, ісламська етика надихала літературу та мистецтво. Турецька мова досі містить багато арабських і перських запозичень.

Китай - конфуціанство

Конфуціанство - одна з фундаментальних філософій та релігій Китаю, що мала найглибший вплив на культуру і суспільство. Основні конфуціанські цінності: гармонія, ієрархія, етикет, патріархальність. Конфуціанські ідеали формували освіту, політику й економіку Китаю. Конфуціанство закликає йти слідами минулого та поважати старших.

Японія - естетика і мінакарі

Японці надають величезного значення естетиці - художньому сприйняттю реальності. Естетика визначає їхнє життя: житло, одяг, їжу, посуд тощо. У японській культурі важливий принцип "мінакарі" - злиття внутрішнього і зовнішнього, коли речі відповідають своєму призначенню. Японці також дуже цінують гармонію і природну простоту.

Похожие вопросы