Предмет: Физика, автор: kcrwjah

Срочноооооо помогитее
Сила тяги тепловоза дорівнює 245кH. Потужність двигуна становить 3000. Знайдить швидкість руху тепловоза

Ответы

Автор ответа: sendaz
0

S = Р/F

де:

S - швидкість руху, м/с

Р - потужність двигуна, Вт

F - сила тяги, Н

F = 245 кН = 245000 Н

Р = 3000 Вт

S = 3000 Вт / 245000 Н = 0,0122 м/с = 12,2 см/с

Ответ: 12,2 см/с

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: dasavakulenko366
Предмет: Геометрия, автор: imoralperson