Предмет: Физика, автор: zeinelfar

ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ МНЕ НУЖНО РАБОТУ СДАТЬ

Яку силу треба прикласти до тіла, що проходить шлях 400
м, щоб виконати роботу 80 кДж?(1кДж=1000 Дж)

Ответы

Автор ответа: Shoex34
0

Ответ:

Дано:

l = 400 м

A = 80 кДж = 80000 Дж

F - ?

A = F*l

F = A/l

F = 80000/400 = 200 H

Хай щастить здати на високий бал!

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: dasavakulenko366
Предмет: Математика, автор: SvirinIgor03