Предмет: История, автор: 25ksolovei

Укажи, які історичні епохи ти знаєш? Обери одну з них та напиши невелику розповідь про цю епоху (5 речень).

Максимальный срочно!!

Ответы

Автор ответа: ivaniukvaleriya
2

Стародавність: Ця епоха охоплює період від початку писемної історії до приблизно 5 століття нашої ери. У цей час були сформовані давні цивілізації, такі як Стародавній Єгипет, Месопотамія, Греція та Римська імперія.

Середньовіччя: Ця епоха охоплює період від 5-го до 15-го століття і відома своїми феодальними структурами, лихоліттям та релігійним впливом. Вона включає такі події, як Велике переселення народів, Крестові походи та Ренесанс.

Відродження: Ця епоха настала в 14-16 століттях і була характеризована розквітом науки, мистецтва та культури. Ренесанс з'явився в Італії, а потім поширився по всій Європі, змінюючи підходи до мистецтва, архітектури та філософії.

Просвітництво: Ця епоха, що припала на 17-18 століття, була характеризована великим розквітом наукових досліджень, раціоналізму та освіченості. Вона сприяла поширенню ідей прогресу, інтелектуальної свободи та прав людини.

Індустріальна революція: Ця епоха розпочалася в 18-му столітті та була періодом великого технологічного прогресу, зокрема розвитку машин і фабрик. Індустріальна революція вплинула на економіку, суспільство та культуру, перетворивши рільництво на пром


25ksolovei: спасибо!
ivaniukvaleriya: всегда пожалуйста)
kovalov923: Спс выручил
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: ppllknggt
Опрацюйте матеріал та дайте відповідь на запитання: Технічні вдосконалення в роки війни мали позитивні чи негативні наслідки? Чому ви так вважаєте?


Будь-яка війна — стимул для розвитку військової промисловості. Перша світова війна не була винятком. У ході війни винайдено або вперше масово застосовано чимало технічних новинок. Особливо багато їх було в авіації. Перше бойове хрещення літаків відбулося під час балканських воєн 1912–1913 рр., а на початок Першої світової війни авіація вже входила до складу провідних армій та флотів світу. Справжнього тріумфу у роки війни зазнав підводний флот. Підводні човни стали грозою морів, знищуючи як пасажирські, так і військові кораблі. Свої новинки були й у сухопутних військах. Завдяки розвитку технологічних процесів було сконструйовано бронеавтомобіль, а згодом — танк, створено також ручні кулемети, з якими можна було навіть іти в атаку. З’явилися нові артилерійські системи, зокрема надважка німецька т. зв. «паризька гармата», яка обстрілювала столицю Франції. Під час Першої світової війни вперше була застосована зброя масового ураження — отруйні гази. У 1915 р. хімічну зброю застосувала Німеччина, а невдовзі вона з’явилася також в арміях інших країн. Поява на фронтах цих новинок стимулювала розроблення засобів протидії: зенітних снарядів проти літаків, глибинних бомб проти підводних човнів, гармат проти танків, протигазів проти хімічної зброї. Нові види зброї докорінно змінили тактику ведення війни як на суходолі, так і на морі. Такі несподівані винаходи, як застібка-«блискавка», наручний годинник і навіть чайні пакетики, з’явилися в роки Першої світової війни.
Предмет: Алгебра, автор: Okman03