Предмет: Химия,
автор: tatanapohila83
пожалуйста срочно!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
дано:
m - 100г
знайти:
NaCl 15%
розвʼязок
Щоб приготувати 100 г розчину солі з масовою часткою 15%, потрібно взяти 15 г солі та додати до 85 г води.
100 - 15% = 85
85 + 15 = 100
Висновок: для приготування розчину з певною масовою часткою, потрібно знати кількість речовини, яку треба додати до розчину та обсяг розчину, до якого додається ця речовина.
m - 100г
знайти:
NaCl 15%
розвʼязок
Щоб приготувати 100 г розчину солі з масовою часткою 15%, потрібно взяти 15 г солі та додати до 85 г води.
100 - 15% = 85
85 + 15 = 100
Висновок: для приготування розчину з певною масовою часткою, потрібно знати кількість речовини, яку треба додати до розчину та обсяг розчину, до якого додається ця речовина.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: NARGlZA
Предмет: Математика,
автор: mariakonovalova1110
Предмет: Геометрия,
автор: malysmalys141
Предмет: Английский язык,
автор: p99334014
Предмет: Английский язык,
автор: annaveiner93