Предмет: Физика,
автор: krissh2303
Визначте, яку роботу виконує гелій масою 40 г під час ізобарного нагрівання на 100 К.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m=40кг=0,04кг
ΔT=100К
R=8,31Дж/К*моль
М(Не)=4*10⁻³ кг/моль
Знайти:
А-?
А=mRΔT/M
A=0,04 * 8,31 *100/4*10⁻³=8310Дж
m=40кг=0,04кг
ΔT=100К
R=8,31Дж/К*моль
М(Не)=4*10⁻³ кг/моль
Знайти:
А-?
А=mRΔT/M
A=0,04 * 8,31 *100/4*10⁻³=8310Дж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: efecan29sahin
Предмет: Математика,
автор: tarhovdana4
Предмет: Математика,
автор: lizayuirik
Предмет: Обществознание,
автор: dianos2002