Предмет: Химия, автор: anastasia749461

1. Визначте формулу газоподібної речовини, в якій масова частка Сульфуру
становить 50%, а масова частка Оксигену 50%. Відносна густина газу за
киснем = 2. Назвіть цю речовину. З якими речовинами вона буде
вступати в реакції.
Розв'яжіть задачу. З РІШЕННЯМ ТА УМОВОЮ. ДАЮ 80 БАЛІВ

Ответы

Автор ответа: gnn2804
1

Ответ:

Щоб визначити формулу газоподібної речовини з заданими масовими частками сульфуру і кисню, ми можемо розглянути їхні відносні атомні відсотки в складі речовини.

Масова частка сульфуру = 50%

Масова частка кисню = 50%

Відносні атомні відсотки сульфуру і кисню в газоподібній речовині будуть рівні їхнім масовим часткам. Оскільки масова частка сульфуру і кисню однакова, вони мають однакові відносні атомні відсотки.

Оскільки відносна густина газу за киснем становить 2, це означає, що маса атома сульфуру вдвічі більша за масу атома кисню.

Знаючи це, ми можемо встановити, що формула газоподібної речовини буде SO2 (сульфур діоксид). У цій речовині відношення атомів сульфуру до кисню дорівнює 1:2.

Сульфур діоксид (SO2) може взаємодіяти з різними речовинами, зокрема з водою, кислотами, аміаком, оксидами металів та іншими сполуками. Він може брати участь у реакціях окиснення-відновлення, утворенні кислотних розчинів та інших хімічних процесах.

Объяснение:

Сподіваюсь, що змогла допомогти!)

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kamenkovaanastasia95
Предмет: Математика, автор: Stopmetoxic
1 .Верно ли утверждение: если две прямые не имеют общих точек, то они параллельны?

2. Две прямые параллельны некоторой плоскости. Могут ли эти прямые:

а) пересекаться? б) быть скрещивающимися?

3. Могут ли скрещивающиеся прямые а и b быть параллельными прямой с? Ответ обоснуйте.

4. Даны две скрещивающиеся прямые а и b. Точки А и А1 лежат на прямой а, точки В и В1 – на прямой b. Как будут расположены прямые АВ и А1В1?

5. Прямая а скрещивается с прямой b, а прямая b скрещивается с прямой с. Следует ли из этого, что прямые а и с скрещиваются?

6. Каково должно быть взаимное расположение трех прямых, чтобы можно было провести плоскость, содержащую все прямые?

7. Можно ли провести прямую, пересекающую каждую из трех скрещивающихся прямых?

8. Даны две пересекающиеся плоскости α и β. В плоскости α лежит прямая а, а в плоскости β – прямая b. Лежат ли прямые а и b в одной плоскости, если известно, что они пересекают линию пересечения плоскостей α и β: а) в одной точке; б) в разных точках?

9. Даны две параллельные плоскости α и β. В плоскости α лежит прямая а, а в плоскости β – прямая b. Каковы возможные случаи взаимного расположения прямых а и b?

10. В плоскости двух параллельных (пересекающихся) прямых а и b дана точка С, не лежащая на этих прямых. Прямая с проходит через точку С. Как может быть расположена прямая с относительно прямых а и b?