Предмет: Физика,
автор: nkkostukova
ПРОШУ ОЧЕНЬ СРОЧНО ТЕСТ ПО ФИЗИКЕ!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m=180 кг
F1 = 216 H
Ню = 0,04
a -?
Спочатку запишемо другий закон Ньютона:
a=F/m (напиши вектор над а і F)
Тепер запишемо проекцію задачі:
ma = F1-Fтертя (обов'язково напиши вектори над а, F1 і Fтертя)
Fтертя = ню*m*g
a = F1-Fтертя/m
Fтертя = 0,04*180*10 = 72H
a = 216-72/180 = 0,8 м/с^2
Объяснение:
Якщо що я не зовсім впевнений в цьому рішенні, отож використовуй це в останню мить
І ще:
F1 - це сила тяги (нас вчили саме так позначити таку силу, не зна як у вас в класі прийнято)
Ню - коефіцієнт опору руху
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: ssspppgggrblx
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: anel40970
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: andriei484222
Предмет: Русский язык,
автор: lanaserova84