Предмет: Физика, автор: pelmeni16


4. Тело массой 1 кг свободно упало с башни высотой 7 м. В момент касания земли оно обладало кинетической энергией
65 Дж. Определите работу силы сопротивления воздуха. Как можно быстрее нужен ответ , задача 7 класса

Ответы

Автор ответа: 0e734585464
1

Відповідь: 3,6 Дж.

Пояснення: Для розв'язання цієї задачі, використовуємо закон збереження енергії. У даному випадку, початкова потенціальна енергія тіла під час падіння перетворюється на кінетичну енергію. Різниця між початковою потенціальною енергією та кінцевою кінетичною енергією відповідає виконаній роботі силами супротиву (у цьому випадку - силою сопротиву повітря).

  • За формулою для потенціальної енергії: Ep = m * g * h, де Ep - потенціальна енергія, m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с^2), h - висота.
  • В даному випадку, потенціальна енергія на початку падіння дорівнює: Ep = 1 кг * 9,8 м/с^2 * 7 м = 68,6 Дж.
  • Різниця між початковою потенціальною енергією та кінцевою кінетичною енергією дорівнює виконаній роботі: робота = Ep - Ek, де робота - виконана робота, Ep - початкова потенціальна енергія, Ek - кінцева кінетична енергія.
  • Підставляємо значення: робота = 68,6 Дж - 65 Дж = 3,6 Дж.

Отже, робота сили сопротиву повітря дорівнює 3,6 Дж.


pelmeni16: Подскажите какой это язык,
0e734585464: Українська мова.
pelmeni16: Это точно верно ? Потому что задание на 8 баллов ( по 10 балльной шкале) и выглядит слишком легко
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: verylookhem