Предмет: Литература, автор: zbarackaymarina

Твір- роздум «У чому виявляється актуальність творчості Т.Шевченка у наш час?» Своїми словами будь-ласка , не з інтернету

Ответы

Автор ответа: anxivery
0

Ответ:

:)

Объяснение:

Тарас Шевченко – великий український поет, мислитель і художник. Його творчість стала символом національної свободи та незалежності, а його ідеї та погляди актуальними і важливими для сучасного суспільства.

У сучасному світі, де національна самосвідомість та ідентичність є важливими складовими культурного розвитку, творчість Т.Шевченка стає особливо актуальною. Він показує, як важливо бути свідомим своїх коренів та історії свого народу, як важливо боротися за свої права та свободу.

Також, творчість Т.Шевченка допомагає зрозуміти значення людської гідності та рівноправності. Він показує, що кожна людина має право на свободу вибору, на повагу до своїх прав та на повагу до прав інших.

У світі, де відбуваються небачені раніше зміни та виклики, творчість Т.Шевченка надає нам важливий вектор розвитку. Вона нагадує про важливість людських цінностей та моральних принципів, про необхідність боротьби за справедливість та рівноправність.

Отже, творчість Т.Шевченка є актуальною та важливою для нашого часу. Вона допомагає нам зрозуміти наші корені та ідентичність, нагадує про значення людських цінностей та моральних принципів, а також надає вектор розвитку для сучасного суспільства.

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: maksim3552801
Предмет: История, автор: juliasuprun312
Прочитайте уривки із середньовічних джерел і виконайте завдання.
1. Визначте, до історії яких держав належать вказані джерела.
2. Історичну подію якої держави висвітлено в кожному з них?
3. Складіть по два запитання до кожного джерела.
Джерело 1
Мухаммад промовив до них: «...Аллах направив мене до вас посланцем, подарував мені книгу (Коран) і наказав мені бути для вас благовісником і застережником. Якщо ви приймете від мене те, що я приніс вам, то це буде щастя ваше в цьому житті й у майбутньому. Якщо ж ви покинете мене, то я витерплю заради справи Аллаха, поки Аллах не стане суддею поміж мною та вами...»
Джерело 2
Повернувшись після тривалої відсутності, Карл наказав, щоб з'явилися до нього хлопчики, яких він доручив (учителю) Клименту, і представили йому свої листи та вірші. Діти середнього та нижчого стану принесли твори, підсолоджені всіма приправами мудрості, знатні ж представили убогі та безглузді.
Тоді мудрий Карл відділив тих, хто добре працював, і звернувся до них з такими словами: «Я дуже вдячний вам, що ви намагалися в міру своїх сил виконати мій наказ для вашої ж користі. Старайтеся досягти досконалості, і я дам вам чудові єпископства та монастирі, і ви завжди будете в моїх очах людьми, гідними поваги».
Повернувши потім своє сповнене великого осуду обличчя до тих, хто стояв ліворуч, він кинув їм грізні слова: «Ви, синки знатних, ви, розпещені красунчики! Розраховуючи на своє походження і статок, ви знехтували моїм повелінням і своєю доброю славою. Якщо ви негайно не надолужите попередню безтурботність невтомною старанністю, ніколи ніякої милості не дочекаєтеся ви від Карла».
Джерело 3
Вибухнув раптом у народі бунт, який понад усякі очікування виявився досить значним і вилився у велике зло для народу і сенату. Місто було підпалене, ніби воно належало противникові. Храм Софії, лазні Зевксіпа і царський палац загинули в полум'ї, тоді ж згоріло чимало будинків багатих людей і великі багатства. Повсталі подавали один одному знак словом «перемагай», і від цього бунт дотепер відомий під назвою «Ніка».
Предмет: Алгебра, автор: mykolachyhyriev