Предмет: Химия,
автор: bravltvink314
Визначте, який об’єм за нормальних умов займає 1,5 моль
амоніаку NH
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано:
n(NH3)=1,5 моль
V(NH3)=?
V(NH3)=n•Vm= 1.5•22.4=33.6л
b8106345:
можете допомогти пожалуста, будь ласка
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: shemelsofia11
Предмет: Українська мова,
автор: iustinaiurii600
Предмет: Кыргыз тили,
автор: ergesevabarno79
Предмет: История,
автор: suktuevaalbina