Допоможіть будь ласка
1)Спростіть вираз 9 (х+2)+3 (х-3)=
2)Знайдіть середнє арифметичне чисел
4,7
4,9
3
6,1
0,3
3)Розв'яжіть рівняння 1,4х+4,5х+2,25=17
4)Автомобіль виїхав з одного міста в інше.За першу годину він проїхав 72 км або 40% усієї відстані.Скільки км залишилось проїхати автомобілю?
5)Власна швидкість катера 19,8 км/год, а швидкість течії річки - 2,1 км/год.Яку відстань подолає катер за 3 години за течією річки?
6)З двох міст відстань між якими 106,2 км, виїхали назустріч один одному два мотоцикліста.Швидкість першого 62,5 км/год, а швидкість другого - 58,5 км/год.Якою буде відстань між ними через 0,6 години після виїзду?
Ответы
1) Спростіть вираз 9 (х+2)+3 (х-3):
9(х+2) + 3(х-3) = 9х + 18 + 3х - 9 = 12х + 9
2) Знайдіть середнє арифметичне чисел: 4, 7, 4,9, 3, 6,1, 0,3:
Середнє арифметичне = (4 + 7 + 4,9 + 3 + 6,1 + 0,3) / 6 = 25,3 / 6 = 4,22
3) Розв'яжіть рівняння 1,4х + 4,5х + 2,25 = 17:
5,9х + 2,25 = 17
5,9х = 17 - 2,25
5,9х = 14,75
х = 14,75 / 5,9
х ≈ 2,5
4) Автомобіль виїхав з одного міста в інше. За першу годину він проїхав 72 км або 40% усієї відстані. Скільки км залишилось проїхати автомобілю?
40% усієї відстані = 72 км
1% усієї відстані = 72 км / 40 = 1,8 км
100% усієї відстані = 1,8 км * 100 = 180 км
Залишилось проїхати автомобілю: 180 км - 72 км = 108 км
5) Власна швидкість катера 19,8 км/год, а швидкість течії річки - 2,1 км/год. Яку відстань подолає катер за 3 години за течією річки?
Відстань = (швидкість катера + швидкість течії) * час
Відстань = (19,8 км/год + 2,1 км/год) * 3 год = 22,9 км/год * 3 год = 68,7 км
Катер подолає відстань 68,7 км за 3 години за течією річки.
6) З двох міст відстань між якими 106,2 км, виїхали назустріч один одному два мотоцикліста. Швидкість першого 62,5 км/год, а швидкість другого - 58,5 км/год. Якою буде відстань між ними через 0,6 години після виїзду?
Відстань = (швидкість першого + швидкість другого) * час
Відстань = (62,5 км/год + 58,5 км/год) * 0,6 год = 121 км/год * 0,6 год = 72,6 км
Відстань між ними через 0,6 години після виїзду буде 72,6 км.
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1) 9(x+2)+3(x-3)= 9x+18+3x-9=12x+9
2) (4,7+4,9+3+6,1=0,3)/5= 3.8
3) 1,4х+4,5х+2,25=17
5,9x=14,75; x=2,5
4) S1=72км або 40%
S=(72/40)*100%=180(км)
S2=S-S1=180-72=108(км)
5) Vкатера=19.8км/год; Vрічки=2.1км/год; t=3год
Vпо течії= Vкатера + Vрічки= 19.8+2.1=21.9 км/год
S=Vпо течії * t= 21.9*3=65.7км
6) S=106.2км; V1=62.5км/год; V2=58.5км/год; t=0.6год
S1= V1*t= 62.5*0.6= 37.5 (км)
S2= V2*t= 58.5*0.6= 35.1(км)
S3= S-S1-S2= 106.2-37.5-35.1= 33.6 (км)