Предмет: Физика,
автор: yanashadowfiend
Рух тіла масою 200 г задано рівнянням х = -20+6t - t². Чому дорівнюватиме кінетична енергія тіла через 2 с руху?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
0,4 Дж
Пояснення:
E = (mv^2)/2
Рівняння швидкості - це похідна від рівняння руху
отже знайдемо похідну від х = -20+6t - t²:
v = 6 - 2t
Підставимо сюди t = 2
6 - 2*2 = 2 м/с
Тепер знайдемо кінетичну енергію:
E = (0,2 * 2^2)/2 = 0,4 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: asibai588
Предмет: Математика,
автор: garit55
Предмет: Английский язык,
автор: Akari1819
Предмет: Русский язык,
автор: linerok
Предмет: Математика,
автор: vasyavas89