Предмет: Физика, автор: kirienkoart310510

Оленка ненароком впустила каблучку, яка закотилась під шафу. Для того, щоб її дістати Оленка піднімає шафу масою 0,15 т, використовуючи важіль. Плечі важеля становлять 120 см та 300 см відповідно. Обчисли, яку силу Оленці потрібно прикласти до більшого плеча важеля, щоб дістати каблучку? ​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

600 Н

Объяснение:

m₁=0,15 т=150 kг;

L₁=120 см;

L₂=300 см;

F₂   ?     F₂=m₂*g; m₂=m₁*L₁/L₂=150*120/300=60 кг; F₂=60*10=600 Н

Похожие вопросы