Предмет: Физика,
автор: Dkvink
Яку роботу треба виконати,щоб вагонові,який має масу 60 кг. і рухаєтьс з швидкість 2м/с,надати швидкості 60 м/с Срочноооо даю 25 балов
Ответы
Автор ответа:
1
Робота, необхідна для зміни кінетичної енергії тіла, може бути обчислена за формулою:
W = (1/2) * m * (v2^2 - v1^2)
де W-робота, m-маса тіла, v1-початкова швидкість тіла, v2-кінцева швидкість тіла.
В даному випадку m = 60 кг, v1 = 2 м / з, v2 = 60 м / с. підставляємо ці значення в формулу і обчислюємо роботу:
W = (1/2) * 60 кг * (60 м/сек)^2 - (2 м/сек)^2 ≈ 106800 Дж
Відповідь: необхідно виконати роботу близько 106800 Дж, щоб вагону, який має масу 60 кг. і рухається зі швидкістю 2 м/сек, надати швидкість 60 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Gagaofnik174
Предмет: Русский язык,
автор: samenovaajelina3
Предмет: Русский язык,
автор: apelabdykadyrova89
Предмет: Русский язык,
автор: grifonnn
Предмет: Литература,
автор: Koltap