Предмет: Физика,
автор: okean110
Скільки часу триває перенесення заряду 10,2 Кл при силі струму 0,9 А?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
11,(3) с
Объяснение:
За формулою t = Q ÷ I маємо — t = 10,2 Кл ÷ 0,9 А = 11,(3) с
Автор ответа:
1
Час, потрібний для перенесення заряду Q через провідник зі струмом I, можна визначити за допомогою формули:
t = Q / I
У даному випадку, Q = 10,2 Кл і I = 0,9 А, тому
t = 10,2 Кл / 0,9 А ≈ 11,33 с
Отже, час, необхідний для перенесення заряду 10,2 Кл за сили струму 0,9 А, становить близько 11,33 секунд.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Pypsik127299
Предмет: Математика,
автор: qalym1982
Предмет: Українська мова,
автор: zirkovana708
Предмет: Математика,
автор: stabnikalex
Предмет: Алгебра,
автор: Serkbudera