Предмет: Химия, автор: smitiukhviktoria

Допоможіть терміново дуже потрібно!
9. Визначте масу магній хлориду MgCl2, що викристалізується
при охолодженні 650 г насиченого при 100ºС розчину магній хлориду
до 20 ºС, якщо розчинність магній хлориду дорівнює
при 100 ºС- 73 г, а при 20 °С - 25 г на 100 г Н,О.

Ответы

Автор ответа: ut6uw1
1

Спочатку потрібно визначити, скільки грамів магній хлориду розчинено в 650 г насиченого розчину при 100 ºС:

650 г насиченого розчину * 73 г MgCl2 / 100 г розчину = 474.5 г MgCl2

Тепер можна використати різницю у розчинності при 100 ºС та 20 ºС, щоб визначити, скільки магній хлориду викристалізується при охолодженні до 20 ºС:

73 г - 25 г = 48 г MgCl2 / 100 г розчину

Отже, маса магній хлориду, що викристалізується, дорівнює:

474.5 г * (48 г / 100 г) = 227.76 г MgCl2

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: aalekc494
Предмет: Музыка, автор: lervwxq