Предмет: Физика,
автор: kseniya7632
допоможіть, будь ласка. терміново!!
З ДАНО!!!
даю 35 балів
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
5. P=100 Bт;
U=220 B;
R ? R=U/I=U²/P=220²/100=484 Oм;
7. t=2 год=7200 с;
S=500 см²;
I=10 A;
k=0,18 мг/Kл=0,18*10⁻³ г;
p=7200 kг/м³=7,2 г/cм³;
δ ? δ=m/(S*p)=k*I*t/(S*p)=0,18*10⁻³*10*7200/(500*7,2)=
0,0036 cм=36 мkм
kseniya7632:
щиро дякую!!
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: zamarovamadina
Предмет: Математика,
автор: kravcovanasta12
Предмет: Алгебра,
автор: FaywoVosh
Предмет: Химия,
автор: NeznajkaDanka
Предмет: Алгебра,
автор: pozairybkadiana