Предмет: Биология, автор: vlapsina75

Ответьте на вопросы
-Клетки крови, отвечающие за иммунитет.
-Болезнь, при которой плохая свертываемость крови.
-Клетки крови, чьё количество резко возрастает при инфекциях.
-Изменение работы сердца при чрезмерном волнении.

Ответы

Автор ответа: Human515
0

Ответ:

ответ ниже написал

Объяснение:

1)Иммуноглобулины – это специфические группы белков крови, отвечающие за формирование иммунной реакции организма в ответ на действие чужеродных белков (антигенов). Иммуноглобулины IgG присутствуют в сыворотке крови любого человека и являются основными иммуномодуляторами из фракции всех антител.

2)Гемофилия — это редкое и серьезное наследственное нарушение свертывания крови, обусловленное мутацией в Х-хромосоме. Заболевание влияет на способность крови к свертыванию, что означает, что у больных гемофилией кровотечение продолжается дольше, чем у здорового человека.

3)Кле́тки кро́ви, или кровяны́е кле́тки — клетки, входящие в состав крови и образующиеся в красном костном мозге в ходе гемопоэза.

4)Если человек не испытывает возбуждения и физической нагрузки, сердце сокращается 60-80 ударов в минуту. При эмоциональном стрессе, сильном волнении или занятии спортом ритм ускоряется. Так же может наблюдаться замедление сердцебиения во время сна или даже отдыха.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: slepysh
Поділити текст на абзаци.
(Якщо не впевнений(а), то прошу відповідь не давати)!
Біля моря
Трудові дні для малого Андрія починались рано. Ці дні були повні клопоту, радощів та хвилювання. Хлопчик прокидався від лагідного дотику сонячного проміння. Він мружив очі й солодко потягався усім своїм невеличким тільцем. Швидко поснідавши, Андрій стрімголов біг до моря. Море - така невичерпна скарбниця цінностей, що тут бліднуть усі описи. Досить згадати про головатих бичків, про чудернацьких медуз, невеличких крабів і, найголовніше, про морських коників. Морський коник, це химерне створіння, що так нагадує кінську голову, вже давно не дає спокою хлопчині. Ой, як же хочеться Андрію мати такого коника в своєму саморобному акваріумі. Усіх цих морських мешканців він ловить власними руками. Буває так, що юний мисливець, захопившись полюванням, забуває вчасно з'являтись на обід, тоді його йде шукати бабуся Марія. А після обіду знову на берег! Тепер на морі з'явились білі баранці, наче перший сніжок, Обіднє сонце припікає, бовваніє на обрії пароплав, мріють у морі рибальські вітрильники. Непомітно надходить вечір. Величезне і криваве сонце сідає в море та запалює на небі вогняні факели. Ось воно зовсім зникло, а захід усе ще горить, міниться відблиском заграви. Навантажений багатою здобиччю та дуже стомлений, Андрій залазить на великий камінь. Гладенький, полірований хвилями камінь і теплий, як людська долоня. Хлопець сидить й задумливо стежить, як зникає в морі останній зелений промінь. Він сидить довго, забувши і про крабів, і про коників, а камінь повільно холоне, віддаючи своє тепло ночі, морському вітерцеві, шумові прибою.