Предмет: Химия,
автор: budyanskayaana
Визначте масу етанової кислоти, необхідної для приготування 10%-ного
розчину масою 120 г.? Даю 100 балов
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нуCH₃COOH) = 120 г
w(CH₃COOH) = 10 % або 0,1
Найти: m(CH₃COOH)- ?
Обчислимо масу етанової кислоти, яка необхідна для виготовлення розчину
m(CH₃COOH) = m(р-ну) * w(CH₃COOH) = 120 * 0,1 = 12 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: hsnmg
Предмет: Биология,
автор: smalcenkoliza
Предмет: Информатика,
автор: ecmanovakimvat
Предмет: Українська мова,
автор: MaschaTopchenko