Предмет: Химия, автор: dueie10828

помогите пожалуйста
під час взаємодії з водою оксиду одновалентного
металу масою 3 г добуто 4,8 г його гідроксиду. Визначте
метал.

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

Невідомий метал це Ме, його молярна маса дорівнює х г/моль, тоді його оксид М(Ме2О)= 2х+16 г/моль, а молярна маса гідроксиду 2(х+17)г/моль.

3г. 4.8г

Ме2О + H2O = 2MeOH

2х+16 г/моль. 2(х+17)г/моль

3/(2х+16)= 4.8/(2(х+17))

4.8•(2х+16)=3•2(х+17)

9.6х+76.8=6х+102

3.6х=25.2

х=7, це літій, Li.


b8106345: допоможіть будь ласка,з хімією
Похожие вопросы