Предмет: Физика,
автор: qsinex
За 72 секунди через контакти ключа пройшов заряд 36 кл. Визначте силу струму через ключ
555ai555:
I = q / t = 36 / 72 =
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,5 А
Объяснение:
За формулою I = q ÷ t маємо — I = 36 Кл ÷ 72 с = 0,5 А
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: cerber3077
Предмет: Геометрия,
автор: kravcenkoirina178
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Elandea
Предмет: Русский язык,
автор: Proizveden