Предмет: Физика, автор: gintonikwtf

Конденсатор ввімкнули в коло змінного струму частотою 50 Гц та напругою 230 В. Сила струму в колі цього конденсатора 2 А. Визначити ємність конденсатора. Як залежить ємнісний опір конденсатора від частоти струму​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

28 мкФ

Объяснение:

ν=50 Гц;

U=230 В;

I=2 А;

C    ?     C=1/(2*π*ν*Xc); Xc=U/I=230/2=115 Oм; C=1/(2*π*50*115)=

2,8*10⁻⁵ Ф=28 мкФ; ємнісний опір конденсатора залежить назад пропорційно від частоти струму​

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Vakanimius
Предмет: География, автор: gumisnasta0
Предмет: Физика, автор: jatima2017