Предмет: Химия,
автор: teresenkobogdan643
Яку масу солі та який об’єм води необхідно взяти, щоб приготувати 80 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 8%?. (з дано та Розв’язоом)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну) = 80 г
w(солі) = 8 % або 0,08
Найти: m(солі)- ? V(Н2О) -?
1. Обчислимо масу солі, яка необхідна для виготовлення розчину
m(солі) = m(р-ну) * w(солі) = 80 * 0,08 = 6,4 г
2. Обчислюємо масу розчинника (води)
m(Н2О) = m(р-ну) - m(солі) = 80 - 6,4 = 73,6 г
Обчислимо об’єм води :
р(Н2О) = 1 г/мл
V(Н2О) = m(Н2О)/ р(Н2О) = 73,6 / 1 = 73,6 мл
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: saiejjejehrh
Предмет: Химия,
автор: Andkso
Предмет: Биология,
автор: katerinaovsijcuk087
Предмет: Химия,
автор: ztocuisydoy
Предмет: Английский язык,
автор: 20201803d8158