Предмет: Химия,
автор: illia183
За задачу даю 50 балів. Визначіть масу осаду, що утвориться під час взаємодії розчи ну купрум (І) сульфату і розчину натрій гідроксиду масою 16 г з масово о часткою NaOH 25%.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нNaOH) = 16 г
w(NaOH) = 25% або 0,25
Найти: m(Cu(OH)2)- ?
Знайдемо масу NaOH в розчині:
m(NaOH) = m(р-нNaOH) * w(NaOH) = 16 * 0,25 = 4 г
Складемо РХР:
4 г х г
2NaOH + CuSO4 → Cu(OH)2↓ + Na2SO4
n = 2 моль n = 1 моль
M = 40г/моль M = 99 л/моль
m = 80 г m = 99 л
m(Cu(OH)2) = 4 * 99 : 80 = 4,95 г
illia183:
Привіт. Можеш ще дати відповідь на завдання в профілі?
Похожие вопросы
Предмет: Психология,
автор: smnvch14
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: ggfrost1kgg
Предмет: Русский язык,
автор: kutnewskayasveta
Предмет: История,
автор: maksimpanchenko