Предмет: Физика,
автор: Egerin
40 баллов, если поможете❤️
При підготовці іграшкового пістолета до пострілу пружину жорсткістю 450 Н/м стиснули на 7 см. На яку висоту підлетить куля масою 25 г при пострілі вертикально вгору? З якою максимальною швидкістю вона вилетить?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
9,4 м/c
Объяснение:
k=450 Н/м;
x=7 см=0,07 м;
m=25 г=0,025 kг;
Vm ? Vm=√(2*E/m)=√(k*x²/m)=x√(k/m)=0,07*√(450/0,025)=9,4 м/c;
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gegeris0306
Предмет: Литература,
автор: kogayfelix310779
Предмет: Математика,
автор: ogurechikxplay
Предмет: Английский язык,
автор: mway2901
Предмет: Английский язык,
автор: Mykinoh