Предмет: Физика,
автор: oyoaoyosjxis
обчисліть роботу сили тяги автомобіля при його переміщенні на 700 м, якщо сила тяги дорівнює 15000Н? СРОЧНО МНЕ НУЖНО ДО ВЕЧЕРА дам 10 балов!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано | Розв'язання
F = 15 000 Н | A = Fl
l = 700 м | А = 15 000Н * 700м
---------------------| А = 10500000 Дж
А - ? | А = 10,5 ккДж (кило-кило Джоуль)
Відповідь : А = 10,5 ккДж
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: skatermiha8
Предмет: Українська мова,
автор: evgenianosenko227
Предмет: Українська література,
автор: Abobys22
Предмет: Биология,
автор: eskobaano1
Предмет: Математика,
автор: motruknik