Предмет: Физика, автор: cihovskijvladimir

Автомобіль масою 3 т рушає з місця під дією сили тяги 6 кН та набуває швидкість 36 км/год. Не враховуючи опір руху, визначте за який час автомобіль досяг такої швидкості. (Відповідь надай в системних одиницях)

СРОЧНО ПОЖАЛУСТА

Ответы

Автор ответа: arturlit123
4

Ответ: Відповідь у системних одиницях (СІ) дорівнює 5 секундам.

Объяснение: За другим законом Ньютона, прискорення автомобіля дорівнює силі тяги, поділеній на масу автомобіля: a = F / m = 6000 Н / 3000 кг = 2 м/с^2. Швидкість можна перевести з км/год в м/с: V = 36 км/год * (1000 м/км) / (3600 с/год) = 10 м/с. За формулою рівноприскореного руху V = a * t, час руху автомобіля досягнення швидкості 36 км/год дорівнює t = V / a = 10 м/с / 2 м/с^2 = 5 с. Таким чином, автомобіль досягне швидкості 36 км/год за 5 секунд.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: a38523441
Предмет: Қазақ тiлi, автор: katya268857
Предмет: История, автор: burkitbaevaaqtolqin9
Предмет: Алгебра, автор: m4dadad