Предмет: Физика, автор: aserg22122009

Визначте кінетичну енергію маса якого 800г а швидкість 10 М/С

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Дано:

m=800 г =0,8 кг

v=10 м/с

E_k-?

Розв'язання:

E_k=\frac{mv^2}{2}=\frac{0,8*10^2}{2}=\frac{0,8*100}{2}=\frac{800}{2}=400 (Дж)

Відповідь: 400 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Cat112211