Предмет: Физика, автор: fdff0487

куля масою 0.5 кг летить вниз і , подаючи з швидкістю 8м/с , прилипає жо іншої кулі, масою 10 кг, яка лежить на батуті. якою буде висота підлітання обох куль, якщо втратою енергії в системі знехтувати

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

0,15 м

m₁=0,5 кг;

V=8 м/с;

m₂=10 кг;

h    ?      h=E/(g*(m₁+m₂)=0,5*m₁*V²/(g*(m₁+m₂)=0,5*0,5*8²/(10*(0,5+10)=0,15 м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Aleksei2012ua