Предмет: Химия, автор: makarenko412041977

Терміново!!
дано масу НСІ, потрібно знайти об'єм СО2. Який об'єм газу виділиться під час взаємоди калій карбонату з 180 г хлоридної кислоти?

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(HCl) = 180 г

Найти: V(CO2) - ?

Складемо РХР:

180 г                                    х л

2HCl  + К2CO3  = 2КCl2 + CO2↑ + H2O

n = 2 моль                           n = 1 моль    

M = 36,5 г/моль                  Vm = 22,4 л/моль

m = 73 г                                V = 22,4 л

V(СО2)  = 180 * 22,4 : 73 = 55,2 л

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: amorfati1894