Предмет: Химия,
автор: kortab
На взаємодію 88, 75 грам трьохвалентного металу витратилось 2,4 моль хлору. Що це за метал? (назвіть відносну атомну масу металу і визначіть його).
Будь-ласка допоможіть вирішити завдання даю всі свої бали
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Якщо це трехвалентний метал , то маємо формулу:
88,75г 2,4 моль
2Ме + 3Cl2 = Ме2Cl3
n = 2 моль n =3 моль
Знайдемо кількість речовини металу:
n(Me) = 2,4 * 2 : 3 = 1,6 моль
Обчислимо молекулярну масу металу:
М(Ме) = m(Ме)/n(Me) = 88,75/1,6 = 56 г/моль
Цей метал Ферум (Fe) , його відносна молекулярна маса 56
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: chopkoveronika08
Предмет: Українська література,
автор: Alina1346789
Предмет: Английский язык,
автор: paliyanna07
Предмет: Українська мова,
автор: sophiarain808
Предмет: Математика,
автор: eliasothman89