Предмет: Физика,
автор: nne4ikk
Визначити жорсткість пружини яка ма має потенціальну енергію 150 Дж коли її розтягнули на 20см.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Жорсткість пружини можна визначити за формулою:
k = (2 × Потенціальна енергія) : (розтягнення^2)
Дано: Потенціальна енергія (П) = 150 Дж Розтягнення (x) = 20 см = 0.2 м
Підставимо значення до формули:
k = (2 × 150) : (0.2^2) k = 300 : 0.04 k = 7500 Н/м
Отже, жорсткість пружини становить 7500 Н/м.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: korotkevizelise30
Предмет: Английский язык,
автор: pelmeni10
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним