Предмет: Физика, автор: Katrien11

8. Робітники піднімають вантаж на висоту 2,0 м по трапу (похилій площині),
прикладаючи паралельно площині трапа силу 250 Н. Маса вантажу 100 кг, довжина трапу 10 м. Визначте коефіцієнт корисної дiї трапа.

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

h = 2,0 м

F = 250 Н

m =  100 кг

S =  10 м.

η = ?

η =(m*g*h) /  (F*S) = 100*10*2 / (250*10) = 0.8 раз = 80 %

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: kiramaking9
Предмет: Физика, автор: Alexander7261
Предмет: Химия, автор: kochkarovalaura2005